• LYNX E1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Grimbergen, PatrickOverige stafTeammanager
    Schouten, KarinOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Sporthal Kleedkamer
    Maandag 18:00-19:00 uur Leidschenveen H3-D4
    Woensdag 18:00-19:00 uur Leidschenveen H3-D4
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 dec. 09:00Phoenix E5 - LYNX E1Oosterpoort
    12 jan. 12:00LYNX E1 - ONDO (G) E8Sporthal Leidschenveen
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden LYNX E1 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Weidevogels E333003911286
    2KVS/Maritiem E333002810186
    3ONDO (G) E84301198116
    4LYNX E111009452
    5HKV/Ons Eibernest E24103292542
    6Dubbel Zes E23003834-260
    7Phoenix E540041252-400
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Ende, Florine van denTeamspeler
    Klaassen, KyanTeamspeler
    Monteny, PipTeamspeler