• LYNX E1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Grimbergen, PatrickOverige stafTeammanager
    Schouten, KarinOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Sporthal Kleedkamer
    Maandag 18:00-19:00 uur Leidschenveen H3-D4
    Woensdag 18:00-19:00 uur Leidschenveen H3-D4
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 feb.Weidevogels E3 - LYNX E18 - 17 (3 - 4)
    16 mrt.ONDO (G) E8 - LYNX E120 - 7 (2 - 4)
    23 mrt.LYNX E1 - Weidevogels E310 - 4 (3 - 4)
    30 mrt.KVS/Maritiem E3 - LYNX E17 - 16 (3 - 7)
  • Poulestanden LYNX E1 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1LYNX E1121002155758020
    2ONDO (G) E81291291474419
    3KVS/Maritiem E312714116882815
    4HKV/Ons Eibernest E212534106634313
    5Weidevogels E312516123972611
    6Dubbel Zes E21230967118-516
    7Phoenix E512001223193-1700
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Ende, Florine van denTeamspeler
    Klaassen, KyanTeamspeler
    Monteny, PipTeamspeler