• LYNX E1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Grimbergen, PatrickOverige stafTeammanager
    Schouten, KarinOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Sporthal Kleedkamer
    Maandag 18:00-19:00 uur Leidschenveen H3-D4
    Woensdag 18:00-19:00 uur Leidschenveen H3-D4
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden LYNX E1 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1LYNX E1121002155758020
    2ONDO (G) E81291291474419
    3KVS/Maritiem E312714116882815
    4HKV/Ons Eibernest E212534106634313
    5Weidevogels E312516123972611
    6Dubbel Zes E21230967118-516
    7Phoenix E512001223193-1700
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Ende, Florine van denTeamspeler
    Klaassen, KyanTeamspeler
    Monteny, PipTeamspeler