• LYNX E2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Grimbergen, PatrickOverige stafTeammanager
    Schouten, KarinOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Sporthal Kleedkamer
    Maandag 18-19 uur Sporthal Leidschenveen H3-D4
    Woensdag 18-19 uur Sporthal Leidschenveen H3-D4
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden LYNX E2 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles (Hg) E412101189434621
    2VEO E312912105406519
    3LYNX E21271492623015
    4ODO E5125165655111
    5Fortuna/Delta Logistiek E612426112684410
    6Weidevogels E4123184489-457
    7Tempo E612011114155-1411
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Heikamp, NoyaTeamspeler
    Van Surksum, JohanTeamspeler